sobota, 27 grudnia 2014

Przeprosiny i moja siostra Kornelia

Cześć :) Dzisiaj postanowiłam, żeby napisać posta odnoście tego dlaczego przestałam ich dodawać. Otóż nie mogłam w ogóle wejść na konto google. Dlaczego ? Po prostu zapomniałam nazwy i zawsze jakoś zapominałam by wcisnąć tą opcje, żeby odzyskać np e-mail czy hasło. Oczywiście miałam na kartce napisane wszystko ale okazało się, że wpisałam źle e-mail na kartkę. Dopiero dzisiaj wciskając tą opcje, przypomniała mi się nazwa użytkownika. Od dzisiaj posty będą dodawane regularnie, postaram się :).
Teraz były święta, ja jakoś ich nie odczułam :( Ani śniegu ani w ogóle takiej atmosfery... Nie wiem jak u Was było ale u mnie szczerze mówiąc to taka lipa ;c
28 grudnia moja najmłodsza siostrzyczka Kornelia będzie obchodziła swoje 1 urodzinki, jestem z tego powodu bardzo zadowolona bo znów mogę patrzeć jak moja kolejna siostra dorasta. Teraz bym za nią wszystko oddała, a jak dowiedziałam się że mama jest w ciąży to przechodziłam taki ` kryzys ` i w ogóle nie chciałam jej widzieć, a temat o dziecku doprowadzał mnie do szału. Ale wszystko się uformowało, jestem bardzo zadowolona z tego, że mam siostrzyczkę.
 od razu po urodzeniu
 pierwszy dzień w domku
dorastanie i jej wygłupy 

3 komentarze:

  1. Ale śliczna dziewczynka, chciałabym mieć taką malutką siostrzyczkę :)
    Pozdrawiam serdecznie ;* http://kasjaa.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy Wasz komentarz, Waszą opinię przyjmę do siebie. Akceptuje każdy rodzaj komentarza, a te złe motywują mnie do dalszej lepszej pracy :)