niedziela, 25 stycznia 2015

Czemu jestem tak mało na blogu ?

Cześć. Ten post będzie przeznaczony typowo do powiedzenia Wam dlaczego spędzam tak mało czasu na blogu. A więc, po prostu czasami mam myśl, że tego nikt nie czyta. Nie jara mnie może duża ilość obserwujących, wolałabym dostać wiadomość ` Czytam twojego bloga. Czekam na kolejny post `. Nie potrzebuję wiele osób, które będą mnie obserwować a potem tym się jarać. Raczej to mnie tak nie kręci. Mam dużo pomysłów na pisanie bloga, różnego rodzaju posty i w ogóle. Co wchodzę na bloga to sobie obiecuję, że wezmę się do roboty, zawsze kicha. Teraz mam do dyspozycji laptopa, z którego będę mogła korzystać i czytać wasze blogi. Do tej pory musiałam pogodzić się z komputerem, którego nadal mam ale w kiepskim stanie.
Nie każdego może przekonuje mój typ pisania, rozumiem. Każdy pisze na swój sposób. Chciałabym dostać np od Was jakąś radę, co zrobić by więcej osób czytało mojego bloga. Czekam na Wasze propozycje. 
W poprzednim blogu jakoś lepiej mi szło, co tydzień nowy post, różnego rodzaju konkursy. Zawsze ktoś coś wygrał :).
Mam nadzieję, że od teraz wezmę się jakoś w garść i ten blog zyska dużą ilość osób, które będą go czytały. Podawajcie mi w komentarzu Wasze linki do blogów, chętnie je poczytam :).
;**


1 komentarz:

  1. Świetny blog! ;3 Twój styl pisania jest przecudowny, a sam wygląd bloga przepiękny ;* Posyłam pozdrowionka <3

    http://karolciabedziefit.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy Wasz komentarz, Waszą opinię przyjmę do siebie. Akceptuje każdy rodzaj komentarza, a te złe motywują mnie do dalszej lepszej pracy :)